Dostawa produktów zakupionych w sklepie MamaLaba realizowana jest na terenie Polski oraz na terenie Europy oraz innych Państw takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, wyłączając Federację Rosyjską.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Paczkomatu od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Na czas oczekiwania składa się – czas realizacji zamówienia oraz przewidywany czas dostawy. Czas dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki i dostępności produktu, wynosi średnio od 1 do 10 dni roboczych dla przesyłek krajowych oraz 3-15 dni dla przesyłek zagranicznych.

Paczka z MamaLaba wyróżnia się estetycznym i mocnym wykonaniem. Jest oznaczona logo firmy na pudełku. Jej parametry zostały tak dobrane, aby wytrzymała „złe traktowanie” przez przewoźnika (rzucanie, zgniatanie), dzięki czemu produkty zamówione poprzez sklep MamaLaba.pl dotrą do Państwa w stanie nienaruszonym.

W sklepie internetowym MamaLaba klient może wybierać spośród następujących sposobów dostarczenia przesyłki:

  • Dostawa za pośrednictwem Paczkomatu. Koszt wysyłki zamówienia jest stały bez względu na ilość zamówionych produktów, zostaje naliczony oraz uwzględniony podczas składania zamówienia i wynosi 11,99 zł dla przesyłek krajowych. Jeśli wybiorą Państwo ten rodzaj dostawy, to przesyłka zostanie nadana po potwierdzeniu przez sklep otrzymania płatności.
    Po potwierdzeniu wpłaty, paczkę wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego.
  • Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Koszt przesyłki jest stały, zostaje naliczony  oraz uwzględniony podczas składania zamówienia i wynosi 19,99 zł. Jeśli wybiorą Państwo ten rodzaj dostawy, to przesyłka zostanie nadana po potwierdzeniu przez sklep otrzymania płatności. Jeśli wpłata zostanie potwierdzona, wówczas paczkę wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego.

Kwota, jaka pojawia się w momencie składania zamówienia, jest kwotą ostateczną, sklep nie stosuje żadnych ukrytych dodatkowych kosztów przesyłki.
Sklep MamaLaba ponosi pełną odpowiedzialność za losy przesyłek wysłanych do swoich klientów, dlatego w przypadku konieczności ubezpieczenia pokrywamy opłaty z nim związane na własny koszt.

 

No products in the cart.