Kocyk dziecięcy Najedź myszą na obraz aby powiększyć

Kocyk dziecięcy

Kocyk-Emil-5-N

Nowy

39,00 zł

4 Other products in the same category:

 • Kocyk dziecięcy uszyty z wysokogatunkowej bawełny. Cienki i lekki. Doskonale sprawdzi się w przegrzewanych zazwyczaj salach szpitala, w ciepłym mieszkaniu, a także podczas słonecznych dni dla ochrony maluszka przed promieniami słońca i insektami. Kolor jasnoszary, wykończony amarantową lamówką. Wmiary 90 cm na 90 cm.

  39,00 zł
  W magazynie
 • Kocyk dziecięcy uszyty z wysokogatunkowej bawełny. Cienki i lekki. Doskonale sprawdzi się w przegrzewanych zazwyczaj salach szpitala, w ciepłym mieszkaniu, a także podczas słonecznych dni dla ochrony maluszka przed promieniami słońca i insektami. Posiada kształt kwadratu o wymiarach 90 cm na 90 cm. Kolor amarantowy z jasnoszarą lamówką.

  39,00 zł
  W magazynie
 • Kocyk dziecięcy uszyty z wysokogatunkowej bawełny. Cienki i lekki. Doskonale sprawdzi się w przegrzewanych zazwyczaj salach szpitala, w ciepłym mieszkaniu, a także podczas słonecznych dni dla ochrony maluszka przed promieniami słońca i insektami. Posiada kształt kwadratu o wymiarach 90 cm na 90 cm. Kolor beżowy z oranżową lamówką.

  39,00 zł
  W magazynie
 • Kocyk dziecięcy uszyty z wysokogatunkowej bawełny. Cienki i lekki. Doskonale sprawdzi się w przegrzewanych zazwyczaj salach szpitala, w ciepłym mieszkaniu, a także podczas słonecznych dni dla ochrony maluszka przed promieniami słońca i insektami. Posiada kształt kwadratu o wymiarach 90 cm na 90 cm. Kolor oranżowy z beżową lamówką.

  39,00 zł
  W magazynie