Sukienka porodowa Celine Najedź myszą na obraz aby powiększyć

Sukienka do porodu i karmienia Celine

Nowy

Model Celine to koszula porodowa doskonale przystosowana do porodu siłami natury ze znieczuleniem, którego aplikację ułatwiają całkowicie otwarte plecy. Lekarz przed podaniem znieczulenia zewnątrzoponowego smaruje środkiem odkażającym całe plecy, nie zaś jedynie ich fragment, w który aplikuje środek znieczulający. Przód zawiązywany na troczki zapewnia przytulenie nowo narodzonego dziecka do łona mamy, tzw. kontakt ,,skóra do skóry” mocno promowany obecnie na porodówkach. Fason tej koszuli do porodu sprawia, iż łatwo podpiąć KTG czy wykonać inne rutynowe badania przed porodem bez konieczności całkowitego rozbierania się. Doskonale sprawdza się również podczas karmienia dziecka. Do sukienki polecamy dokupić długi szlafrok zapewniający intymność w obcym szpitalnym otoczeniu. Może on być w tym samym kolorze, co koszula porodowa bądź w kontrastowym kolorze lamówki i troczków. Ten model sukienki porodowej to absolutny hit marki mamalaba najchętniej kupowany i polecany przez nasze klientki! Chłonna i elastyczna bawełna zapewnia pełen komfort młodej mamie podczas porodu i karmienia. Żywe i pastelowe kolory tkanin nastrajają przyszłą mamę optymistycznie, a wybrany nadruk, np.: ,,Witaj na świecie, Córeczko!" personalizuje sukienkę porodową i sprawia, że przyszła mama czuje, iż ma coś swojego, osobistego w obcym szpitalnym otoczeniu.

Aby lepiej dopasować sukienkę do sylwetki podczas składania zamówienia można dopisać swoje wymiary i tydzień ciąży.

Tkanina: 95% bawełny plus 5% elastanu.

Długość tyłu mierzona od talii: ok. 62 cm

Obwód talii: ok.112 cm (regulacja troczkami).

Kolor: tu - szary z nutą mięty z oranżową lamówką.

Więcej informacji

159,00 zł

Model Celine to koszula porodowa – hit naszej kolekcji. Doskonale sprawdza się podczas porodu siłami natury. Jest elegancko wykończona lamówką w kontrastowym kolorze, a długie troczki sprawiają, iż można dopasować ją do każdej sylwetki odpowiednio je ściągając. Na lewej piersi znajduje się napis wybrany spośród naszych propozycji. Wiązania z przodu umożliwiają dostęp do łona mamy, by mogła tuż po porodzie przytulić do niego swoje maleństwo. Sukienka uszyta jest z wysokogatunkowej bawełny z pięcioprocentową domieszką elastanu. Do kompletu  z koszulą do porodu można sobie dokupić szlafrok w tym samym kolorze bądź w kolorze lamówki.

Jeśli nasza klientka jest osobą wyjątkowo masywnej bądź też wyjątkowo drobnej postury, wyjątkowo wysokiego lub niskiego wzrostu, prosimy o informację z podaniem wymiarów, abyśmy miały możliwość jak najlepszego dopasowania koszuli porodowej do figury.

Nasza modelka ma 170 cm wzrostu.

Blog

15 Other products in the same category: