Sukienka porodowa Celine Najedź myszą na obraz aby powiększyć

Sukienka porodowa Celine

Nowy

Celine to model koszuli porodowej doskonale przystosowanej do porodu siłami natury ze znieczuleniem, którego aplikację ułatwiają całkowicie otwarte plecy. Przód zawiązywany na troczki zapewnia przytulenie dziecka do łona mamy, tzw. kontakt ,,skóra do skóry”.

Tu: w kolorze oranżowym z beżową lamówką.

Długość tyłu mierzona od talii: ok. 62 cm.

Obwód talii: ok.112 cm (regulacja troczkami).

Więcej informacji

129,00 zł

Model Celine to koszula porodowa – hit naszej kolekcji. Doskonale sprawdza się podczas porodu siłami natury. Jest elegancko wykończona lamówką w kontrastowym kolorze, a długie troczki sprawiają, iż można dopasować ją do każdej sylwetki odpowiednio je ściągając. Na lewej piersi znajduje się napis wybrany spośród naszych propozycji. Wiązania z przodu umożliwiają dostęp do łona mamy, by mogła tuż po porodzie przytulić do niego swoje maleństwo. Koszula porodowa uszyta jest z wysokogatunkowej bawełny z pięcioprocentową domieszką elastanu. Do kompletu z koszulą do porodu można sobie dokupić szlafrok w tym samym kolorze bądź w kolorze lamówki.

Jeśli nasza klientka jest osobą wyjątkowo masywnej bądź też wyjątkowo drobnej postury, wyjątkowo wysokiego lub niskiego wzrostu, prosimy o informację z podaniem wymiarów, abyśmy miały możliwość jak najlepszego dopasowania sukienki do figury.

Nasza modelka ma 170 cm wzrostu.

Blog

19 Other products in the same category: